O čom a pre koho je magazín Pure Nuts?
Pure Nuts je pre všetkých zvedavých aj bláznivých. Pre tých, ktorí sa neboja robiť chyby; pre tých, ktorí chcú žiť naplno.

„Najväčšia chyba, ktorú v živote môžete urobiť, je mať stále strach, že nejakú urobíte.“

Elbert Hubbard – americký spisovateľ, výtvarník a filozof (1856 – 1915)

Pure [pjʊə]: čistý, úplný

Nuts [nʌts]: blázon, zbláznený, oriešky

Pure Nuts je pre všetkých zvedavých aj bláznivých. Pre tých, ktorí sa neboja robiť chyby; pre tých, ktorí chcú žiť naplno. Magazín Pure Nuts je o nezvyčajných, niekedy až neuveriteľných príbehoch, ktoré by sa nestali keby takí ľudia neboli. O rozhovoroch s nimi, o tom ako rozlúskali tie najväčšie oriešky, aj o chutných receptoch z čistej prírodnej energie — pretože bez nej sa naplno žiť nedá.Byť normálnym je tak trochu nudné. Práve tie bláznivé chvíle, tie veľké objavy aj omyly, ktoré prináša detská zvedavosť ak ju s vekom nezadupeme do zeme, nás vždy naučia najviac.

Je to ako hra. Stále si berieme ďalší a ďalší oriešok a snažíme sa ho rozlúsknuť, len aby sme sa mohli posunúť ďalej. Ak ho aj nerozlúskneme — a to sa stáva často — vždy získame niečo nové. Niečo čo nám pomôže rozlúsknuť ten ďalší.

Ale ak zvedavosť stratíme, alebo ak si ju necháme vziať a prestaneme si nové oriešky brať, navždy zostaneme na jednom mieste. Síce nás už nikto nebude nazývať bláznom, ale náš život niečo stratí. Niečo dôležité. Stane sa všedným — a tak trochu aj nudným.

Prečítaj si ako biker Adam Rojček objavoval hory na severe Afriky tu: Slaná kvapka v sladkom mori

Autor: Pure Nuts