Čoko Koko brownie bez múky
Kokos a čokoláda. To je kombo pre mega mlsné jazýčky. Ak ho ochutnáte, zamilujete si ho navždy! Moje svedomie si hovorí: "aspoň, že je bez múky."

Kokos a čokoláda. To je kombo pre mega mlsné jazýčky. Ak ho ochutnáte, zamilujete si ho navždy! Moje svedomie si hovorí: “aspoň, že je bez múky.”

Milujem kokooooooooooos… ináč ja som asi celkom také stravno exotikuš stvorenie.. lebo ma ťahajú všetky zahraničné chute ako kokos, ananás, mango, čokoška.. a taaak.. :)) Koko bolo u mňa na pravidelnom poriadku keď som bola malá.. no a teraz keď som velkáčka, tak kokos zahŕňam kam sa dá… 🙂 A keďže čokoška je moja najvác kamoška, tak muselo vzniknúť aj toto čokoškovo kokosové brownie.. a úúúúplne bez múky.. lebo múka je smrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrť… 🙂 Ale nehovorte jej to.. mám ju plnú špajzu.. :))))

Martina Dorkinová

[cooked-recipe id=”9070″]

Keď si budeš vychutnávať čokoládovo-kokosové orgie, prečítaj si ako mama Zuzka vyniesla jedenásť-mesačnú Dorotku na vrchol štvortisícovej sopky na Kaukaze tu: O mame, ktorá na vrchole sopky našla zázračné svetlo

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *